סדנה לארגונים וחברות

שמור מאמר כקובץ PDF
הדפס!

SENSES מציעה מגוון רחב של סדנאות והרצאות, המשלבות ריקוד, תנועה, ומוסיקה יחד עם הסתכלות פסיכולוגית להעשרת היחיד ופיתוחו במערכות היחסים השונות בחייו.

מדוע דווקא לארגונים ולחברות?

סדנאות של ריקוד זוגי לפיתוח זוגיות ויחסים בכלל מתאימות במיוחד לארגונים ולחברות, המחפשים דרכים חווייתיות ויעילות להעשיר את עובדיהם בתחומי התקשורת הבין-אישית. עובדים ומנהלים בארגונים ובחברות זקוקים כיום יותר מתמיד לכלים יצירתיים לטיפוח יחסי עבודה טובים בצוותים קטנים וגדולים.

מבנה הסדנה:

כל פגישה של הסדנה תעסוק באחד מהנושאים המרכזיים ביחסים בין אישיים (קונפליקטים, תקשורת בין אישית, מאבקי כוח, שיתוף פעולה, יצירתיות ועוד). בתחילת המפגש המשתתפים ילמדו צעדים בסיסיים בריקוד זוגי אחד או שניים וירקדו אותם. לאחר מכן הם יתנסו במספר כלים ריקודיים לטיפול בנושא המפגש (למשל, כיצד להתמודד בצורה טובה יותר עם קונפליקטים בין אישיים, או כיצד להגביר את יכולת שיתוף הפעולה בלי לוותר על צרכים אישיים). בהמשך יבחנו המשתתפים כיצד אפשר ליישם במקום העבודה ובחיים בכלל את הכלים הריקודיים שנלמדו. בסיום ייהנו המשתתפים לרקוד בצורה חופשית את הריקוד שנלמד.

לא נדרש ידע קודם בריקוד זוגי או בריקוד בכלל, וגם אין צורך להגיע לסדנה בזוגות. משך הסדנה (החל משעתיים-שלוש ועד יום-יומיים), גודלה (ממספר קטן של משתתפים ועד משתתפים רבים) ומקומה (במקום העבודה, במלון וכיוצא באלה) יותאמו לצרכי הארגון ויכולותיו.

להדגמת הסדנה לחצו כאן 

מנחים:

שריי גלב, מרצה ומנחה בכירה במכון אדלר, רקדנית ומורה לריקוד

חיים עמית, פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי ויועץ ארגוני

ויקטור צמח, רקדן, מורה לריקוד וכוריאוגרף

כיצד ליצור קשר?

046306147  sensesdi@gmail.com

בפייסבוק: SENSES

להזמנת הסדנא:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

טלפון

נושא

ההודעה שלך

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *