אריאלה קריחלי – מורה לשיעורי ריקוד לנשים

שמור מאמר כקובץ PDF
הדפס!

אריאלה קריחלי, מורה לשיעורי ריקוד לנשים בלבד.

תמונה אריאלה

עד לאחרונה ניהלה אריאלה במשך 9 שנים, יחד עם בעלה משה, את בית הספר לריקודים סלוניים Love2Dance, בירושלים. לאחרונה, לאחר שסיימה לנהל את בית הספר וללמד בו, החלה אריאלה ללמד נשים בלבד במסגרת פרטית בירושלים. אריאלה נהנית ללמד נשים, לראות אותן שמחות, נהנות, משפרות יכולות תנועה, קצב, גמישות, קואורדינציה וכושר גופני וכל זה עם מוזיקה מעולה בסגנון לטיני ועוד. חזונה של אריאלה הוא שכל אישה תוכל להביע את עצמה באמצעות הריקוד והתנועה, תרגיש נוח עם עצמה ועם גופה, תרשה לעצמה ליהנות, לרקוד, ותצא מהשיעור שמחה ואף מסוגלת להפיץ את  השמחה מסביבה. לפרטים נוספים: אריאלה קריחלי, 054-2014363.

את אריאלה ואת בעלה משה הכרתי, יחד עם בת זוגי, במסגרת השתלמויות ריקוד שנתיות  שקיים בית הספר לריקודים שאותו ניהלו, Love2Dance, יחד עם בית הספר לריקודים שבו אנחנו לומדים, הנרקוד. אחת לשנה, ובשנים האחרונות גם פעמיים בשנה, בדרך כלל על שפת הכנרת, נהנינו לחוות את גישת הלימוד המיוחדת של אריאלה ומשה. במקצועיות, ברוגע, בבהירות, ועם הרבה חם ואהבה, לימדו אותנו אריאלה ומשה סוגים שונים של ריקודים סלוניים ולטיניים. על אף שמדובר היה בסדנאות קצרות, חד פעמיות, תמיד הרגשנו מאוד מועצמים לאחר שיעור איתם: הרגשה של מסוגלות והתרוממות רוח. גם המפגשים איתם בין השיעורים השונים, בחדר האוכל ובהרקדות המגוונות, מלאו חם ואהבה רבים.

כל שנה, מספר ימים בשנה, אריאלה ומשה תרמו מאוד לאושרי האישי והזוגי, ועל כך אני מודה להם מאוד. צר לי שאריאלה ומשה בחרו להתפתח בחייהם כך שלא אוכל להמשיך ללמוד מהם ולהתעצם על ידם בהשתלמויות השנתיות הקסומות ההן, אך אני מאחל להם, כמובן, הצלחה רבה ואושר גדול בדרכם החדשה.

ולכל נשות ירושלים וסביבתה אני ממליץ לתפוש את מקומי וליהנות מיכולותיה המקצועיות והאישיות הנפלאות של אריאלה!

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *