לומדים מהבית

משובי משתתפים בסדנאות/ בקורסים / הרצאות

“השתמשתי בפורום ללא הגבלה וזה מאוד עזר לי. אהבתי את הטיפים של ההרצאות; הם מאירי עיניים. ההרצאות אינטליגנטיות, מכבדות את הצופה. ההיענות שלך לשאלות בפורום היא נהדרת. המון המון תודה”.

“הדוגמאות היו נהדרות, אשמח לעוד. מצאתי את עצמי צוחקת לא מעט, טופחת לעצמי על השכם ואומרת שמצאתי את הפתרונות בעצמי, ובעיקר מרגישה נורמאלית עם ילדים ילדים נורמאלים.”

“מאוד נהניתי מהקורס. אהבתי את התכנים, את ההרצאות הבנויות היטב ומושקעות ביותר, את המתלווה אליהן כמו שיעורי בית וחומר עזר. שמחתי על תמיכתך ועל הליווי שלך לאורך הקורס, והאפשרות להיות איתך בקשר. מעבר לכך, אני מאוד מתחברת לגישתך”.

“היינו מרוצים מאוד מהעובדה שהקורס עסק בנושאים אמיתיים, שאיתם אנחנו מתמודדים ביום יום, עם דוגמאות אמיתיות ואפשרויות תגובה הגיוניות ולא מופרכות. הקורס עזר לנו לפתח דיונים פנימיים בינינו, ההורים, על ההתמודדות שנלו עם הילדים, וכמו כן ליישר קו במספר נושאים שההתמודדות איתם הייתה לא ברורה.”

“הרצאות מעניינות, לא צריך לצאת מהבית, אפשר לשמוע מתי שרוצים ופנויים… רשמתי לעצמי נקודות רבות שיכולתי לשוחח עליהן עם הורים לילדים קטנים… כל ההרצאות תרמו לי. אהבתי מאוד את המושג נבוט וסמרטוט… הסיכומים בסוף ההרצאות היו לי מאוד חשובים… תודה רבה לך גם על הזמינות הטכנית וגם על ההרצאות”.

“הרגשה שאפשר לצפות בהרצאות מתי שנוח לנו, מאוד יעילה… העצות והטיפים מאוד עזרו לנו וכמובן יש לנו עוד דרך ארוכה עד שנרגיש בנוח ורגועים בחינוך ילדינו…”

“שלום, לאורך כל הקורס לא הפסקתי להתפעל ולשמוח על ההזדמנות שנפלה בחיקי להשתתף בקורס שלך. אני אמנם גננת ותיקה וילדי כבר גדולים, אך הרגשתי שנתרמתי רבות מההרצאות והמאמרים שצירפת, שמן הסתם, מחזקים את הנאמר בהרצאה.זה ביסס את הבטחון שלי בהתנהלותי החינוכית/מיקצועית עם הילדים והוריהם. כמו כן רכשתי עוד ידע בתחומים שונים שהתלבטתי בהם. וכל זאת בצורה כה נוחה וללא מאמץ רב מבחינתי(קורס אינטרנטי שלא מחייב אותך לזמן ספציפי או נסיעה למקום רחוק). נעזרתי במאמרים שכתובים, לטעמי, בצורה מאוד בהירה ומובנת, להדרכת ההורים בגן הילדים שלי. אתה מעמת את ההורים עם נושאים שמאוד אקטואליים להם, ומגיש להם על “מגש של כסף”, את ההרצאות והמאמרים בצורה פשוטה, קלה וברורה(גם למי שלא עוסק בחינוך).נהניתי מאוד ונתרמתי הרבה וניסיתי בכל כוחי לרתום עוד הורים לשמיעת ההרצאות, כי אני חושבת שהקורס מהווה מתנה לכל הורה והורה. המון תודה. היה מאוד מעניין, מפרה ועם חוש הומור”.

“אני מודה על הקורס הנהדר. הוא מאוד עוזר לי לגבש את עצמי כהורה שאני רוצה להיות, ולא כהורה שנסחף עם המציאות”

“אני שבה וצופה בהרצאות מספר פעמים, לפעמים בעלי ואני מצליחים לראות את ההרצאה ביחד ואז מנהלים דיון והחלטות בעיקר לגבי המטרות שלנו, וההתנהלות בינינו הרבה יותר רגועה. בשבוע הראשון זה בלבל את הבת הבכורה והיא בדקה את כל הגבולות, ללא ספק היא חשה שינוי. אחד השינויים המשמעותיים ביותר הוא הוצאת הנבוט מהבית. שמתי לב שאני משתמשת בשיטה זו גם מול בעלי, החלפתי את הנבוט בהסברים (או החלטות משותפות) פנים מול פנים וברוגע. שלושה שינויים משמעותיים: א. בתי פחות מדברת אלינו בפקודות. ב. בהתחלה היא בכתה ולדעתי היא המתינה לנבוט ותהתה איפה הוא? ג. עכשיו היא קשובה הרבה יותר, למשל: לא בוכה עוד על ממתקים לפני האוכל הרבה הרבה פחות אלימה כלפי אחיה. הייתי שבויה בתפיסה שכשאני משתמשת בנבוט אני מחנכת ועומדת במילה שלי, אך קלטתי את ההשלכות הלא מועילות במקרה הטוב וההרסניות במקרה הרע. הנבוט לא נעלם לגמרי, בעיקר כשאני עייפה, ואני עייפה… לצערי המיומנויות ההוריות שציינת עדיין לא נגישות לי, ודרוש לי זמן רב לשלוף אותן כשיש מקרה שדורש התערבות, אך אני מניחה שזו מיומנות נרכשת ואשתפר בעתיד.”

“היינו מרוצים מאוד מהעובדה שהקורס עסק בנושאים אמיתיים, שאיתם אנחנו מתמודדים ביום יום, עם דוגמאות אמיתיות ואפשרויות תגובה הגיוניות ולא מופרכות. הקורס עזר לנו לפתח דיונים פנימיים בינינו, ההורים, על ההתמודדות שנלו עם הילדים, וכמו כן ליישר קו במספר נושאים שההתמודדות איתם הייתה לא ברורה.”
“ההרצאות שלך אינטליגגנטיות מאוד ומכבדות את הצופה. אהבתי את הטיפים של ההרצאות – מאירי עיניים. ההיענות שלך בפורום נהדרת! השתמשתי בפורום ללא הגבלה וזה עזר לי מאוד. המון המון תודה!"

“הרצאות מעניינות, לא צריך לצאת מהבית, אפשר לשמוע מתי שרוצים ופנויים… רשמתי לעצמי נקודות רבות שיכולתי לשוחח עליהן עם הורים לילדים קטנים… כל ההרצאות תרמו לי. אהבתי מאוד את המושג נבוט וסמרטוט… הסיכומים בסוף ההרצאות היו לי מאוד חשובים… תודה רבה לך גם על הזמינות הטכנית וגם על ההרצאות”.

“הרגשה שאפשר לצפות בהרצאות מתי שנוח לנו, מאוד יעילה… העצות והטיפים מאוד עזרו לנווכמובן יש לנו עוד דרך ארוכה עד שנרגיש בנוח ורגועים בחינוך ילדינו…”

“שלום, לאורך כל הקורס לא הפסקתי להתפעל ולשמוח על ההזדמנות שנפלה בחיקי להשתתף בקורס שלך. אני אמנם גננת ותיקה וילדי כבר גדולים, אך הרגשתי שנתרמתי רבות מההרצאות והמאמרים שצירפת, שמן הסתם, מחזקים את הנאמר בהרצאה.זה ביסס את הבטחון שלי בהתנהלותי החינוכית/מיקצועית עם הילדים והוריהם. כמו כן רכשתי עוד ידע בתחומים שונים שהתלבטתי בהם. וכל זאת בצורה כה נוחה וללא מאמץ רב מבחינתי (קורס אינטרנטי שלא מחייב אותך לזמן ספציפי או נסיעה למקום רחוק). נעזרתי במאמרים שכתובים, לטעמי, בצורה מאוד בהירה ומובנת, להדרכת ההורים בגן הילדים שלי. אתה מעמת את ההורים עם נושאים שמאוד אקטואליים להם, ומגיש להם על “מגש של כסף”, את ההרצאות והמאמרים בצורה פשוטה, קלה וברורה(גם למי שלא עוסק בחינוך). נהניתי מאוד ונתרמתי הרבה וניסיתי בכל כוחי לרתום עוד הורים לשמיעת ההרצאות, כי אני חושבת שהקורס מהווה מתנה לכל הורה והורה. המון תודה. היה מאוד מעניין, מפרה ועם חוש הומור”.

“שמחנו לקחת חלק בסדנה בעיקר כיוון שקיבלנו רוח גבית וחיזוק לדרך בה אנו פועלים. זה מאוד עוזר לדעת שעושים את הדבר הנכון, כיוון שבגידול ילדים אין פידבקים מיידיים וזה יכול להיות מאוד מתסכל לפעמים”.