מי אנחנו

מנהיגות בחיים – אתר הבית של הפסיכולוג חיים עמית

כתובת האתר שלנו היא-

https://amithaim.com

 

הפרטיות של המבקרים באתר חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמור עליה. מדיניות הפרטיות להלן מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.

משתמש

"משתמש" : השימוש באתר הוא חופשי , ובחלקו הוא מוגבל למנויים בלבד,  משתמש הוא כל מי שמשתמש באתר החופשי או שמנוי על חלקו המוגבל של האתר.

איסוף פרטים אישיים

.ייתכן שהסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו ויעשה בהם שימוש:

שימוש בפרטים אישיים שלכם

בפרטים אישיים שנמסרו לנו דרך האתר יעשה שימוש למטרות שצוינו במדיניות זו, בעמודים הרלוונטיים שבאתר. ייתכן שנשתמש בפרטים האישיים שלכם למטרות הבאות:

אנחנו לא נספק את הפרטים האישיים שלכם ללא הסכמתכם לכל צד ג’ שהוא, לצורך השיווק הישיר שלו או של כל צד ג’ אחר.

חשיפת פרטים אישיים

אנחנו עשויים למסור את הפרטים האישיים שלכם לכל אחד מהעובדים, המנהלים, היועצים המקצועיים, הסוכנים, במידה סבירה וכנדרש למטרות המצוינות במדיניות זו.

אבטחת הפרטים האישיים שלכם

תיקונים

אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר. עליכם לבדוק את העמוד הזה מדי פעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות זו. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות זו בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.

אתרים צד ג

אין לנו שליטה ואיננו אחראים על מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.

עדכון מידע

אנא הודיעו לנו אם יש צורך לתקן או לעדכן את הפרטים האישיים שמסרתם באתר.

עוגיות

האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה" .(session):  עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידיכם לפני תאריך התפוגה. עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות.

אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“נקה נתוני גלישה,” ואז לבחור באפשרות “מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים,” ולבסוף ללחוץ “נקה נתוני גלישה.”

 

דילוג לתוכן