מנהיגות הורית בגיל הרך באינטרנט

קורס הדרכה באינטרנט להורים לילדים בגיל הרך בגישת המנהיגות ההורית, בהדרכת חיים עמית, מחבר הספר "הורים בטוחים בעצמם – מנהיגות הורית בגיל הרך".

מה זה?

סדרה של 10 הרצאות קצרות מצולמות של חיים עמית, כ- 25-30 ד' כל אחת, בנושאים שונים המעסיקים הורים לילדים בגיל הרך כמו שינה, אכילה, גמילה מחיתולים, התנהגויות תוקפניות, התנהגויות 'דווקא', ויסות רגשי, יכולת פרידה, יחסים חברתיים ועוד. ההרצאות מציגות גישה ייחודית, מעשית ומאוזנת להורות בגיל הרך, גישת המנהיגות ההורית, שפותחה על ידי חיים עמית, על בסיס ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים לילדים גיל הרך, ותוארה בהרחבה בספרו האחרון והמצליח "הורים בטוחים בעצמם – מנהיגות הורית בגיל הרך", הוצאת מודן, 2012.

ההרצאות מוגשות בצורה מעניינת ו"בגובה העיניים", והן משלבות ידע פסיכולוגי בהורות ובהתפתחות הילד, דוגמאות מעשיות ותיאורי מקרים, ורעיונות מעשיים להתמודדות ("טיפים"). המטרה היא לא רק לעזור להורים להתמודד עם בעיות מידיות שמתעוררות בגידול ילדיהם, אלא גם לשכלל את כישורי ההורות שלהם, וכך לדעת להתמודד עם בעיות שייווצרו בעתיד, ואולי אף למנוע אותן.

מה זה כולל?

משתתפי הקורס יקבלו פעם בשבוע הודעה על הרצאה חדשה, ויוכלו לצפות בה בזמנם החופשי, במהלך הקורס וגם לאחריו. כמו כן, משתתפי הקורס יקבלו קישורים לחומרי קריאה ולסרטונים להמחשה; יהיו זכאים להתייעץ ולשאול את חיים עמית בפורום מיוחד באינטרנט, וכן בצ'ט שבועי חי, online; וייהנו מהנחות ברכישת ספריו של חיים עמית.

נושאי הפגישות השבועיות:

פגישה ראשונה: מהי מנהיגות הורית

פגישה שנייה: מטרות בהורות

פגישה שלישית: מיומנויות מנהיגות הוריות

פגישה רביעית: פיתוח יכולות אישיות של ויסות רגשית ופרידה

פגישה חמישית: בעיות הקשורות בשינה

פגישה שישית: בעיות הקשורות באכילה

פגישה שביעית: גמילה מחיתולים

פגישה שמינית: התנהגויות דווקא

פגישה תשעית: תוקפנות והתקפות זעם

פגישה עשירית: בעיות חברתיות וסיכום

מי זה חיים עמית?
חיים עמית הוא פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך, יועץ ארגוני, ממומחי ההורות המובילים בארץ, מחבר ספרים שהם רבי מכר בתחום הדרכת הורים: "הורים כבני אדם" (ספרית פועלים, 1997), "הורים כמנהיגים" (מודן, 2006), ו"הורים בטוחים בעצמם – מנהיגות הורית בגיל הרך" (מודן, 2012).
לחיים עמית ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים לילדים בגיל הרך ועם ילדיהם, והוא מרצה מרתק, ידוע ומבוקש בנושאי הורות ומשפחה בכל רחבי הארץ.
חיים עמית מנהל אתר אינטרנט מגוון ומצליח, "עמית בעין החורש" (www.hamit.co.il), ובו פורום פעיל להתייעצות בנושאי הורות ומשפחה, וכן מאמרים מקוריים רבים בנושאי הורות, זוגיות, משפחה, מערכת החינוך ויעוץ ארגוני.

למה זה כדאי?
כי זה נוח: לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לבזבז זמן על נסיעות, לא צריך למצוא בייביסיטר לילדים, הלמידה מתבצעת מתי שרוצים.
כי זה נגיש: השירות זמין באמצעות האינטרנט לכל אחד, גם בפריפריה בארץ וגם בחו"ל.
כי זה יעיל: אפשר לחזור ולצפות בהרצאות, לעצור ולחזור אחורה; אפשר לשאול ולהתייעץ עם חיים עמית בצורה שוטפת בפורום מיוחד למשתתפי הקורס, וכן גם בצ'ט שבועי בהתכתבות איתו, בזמן אמת.
ובעיקר, כי זה מועיל: עשר הרצאות קצרות, מרתקות, המתארות בצורה פשוטה וברורה את גישת המנהיגות ההורית בגיל הרך, ומקנות כלים מעשיים הן להתמודדות עם בעיות יום יומיות בגידול ילדים, והן למניעת בעיות עתידיות.

איך נרשמים?
נרשמים באמצעות טופס ההרשמה.

כמה זה עולה ואיך משלמים?
מחיר הקורס הנוכחי הוא 180 ₪ בלבד, מחיר היכרות התקף רק לנרשמים לקורס זה!
המחיר כולל: עשר הרצאות שבועיות, כל שבוע הרצאה אחת נוספת; אפשרות להשתתף בפורום מיוחד לשאלות ולהתייעצות עם חיים עמית; זכות להשתתף בצ'ט שבועי כתוב בזמן אמיתי עם חיים עמית; זכות להנחה משמעותית ברכישת ספריו של חיים עמית.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי (באמצעות מערכת מאובטחת של PAY PAL)  וגם באמצעות בהעברה בנקאית.