רבקה וחן נרדי – מנהלי מכון "דיאלוג"

פרגון החודש למכון דיאלוג, בהנהלת רבקה וחן נרדי.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מכון דיאלוג עוסק בטיפול ויעוץ פרטני וזוגי, וכן בהרצאות ובהנחיית סדנאות. המכון הוקם בינואר 1990 על ידי דר' רבקה נרדי, וב 1992 הצטרף דר' חן נרדי כשותף מלא. אנו נשואים מזה 37 שנים, מגדלים שלושה ילדים ומנהלים במשותף את המכון. השם "דיאלוג" מייצג את אמונתנו  בדיאלוג הוגן, שוויוני ומכבד ביחסים בין נשים וגברים, בזוגיות, בהורות, ובקריירה.

ד"ר רבקה נרדי 0506-323363   ד"ר חן נרדי 0506-702727    http://www.dialog-nardi.co.il/

רבקה נרדי, סופרת ומטפלת אישית וזוגית. בעלת תואר דוקטור לפילוסופיה מטעם UNION INSTITUTE, סינסינטי ארה"ב, עם התמחות בפסיכולוגיה חברתית ובמגדר (1999). כתבה שלושה עשר ספרים (עיון ופרוזה). בין ספריה: "אשה בזכות עצמה", "זוגיות בסערה", "זר יקר שלי". ספרה האחרון "אור מריר" (סיפורים קצרים").

חן נרדי, מטפל פרטני, זוגי, מנחה קבוצות ומרצה. בעל תארי B.A   M.A.  Ph.D בעבודה סוציאלית. בין ספריו:  "להיות דולפין": התמודדות עם תוקפנות וחולשה בהורות, בזוגיות, בעבודה ובצבא, (בשיתוף ד"ר רבקה נרדי),  "שיחה זוגית" (בשיתוף ד"ר רבקה נרדי)  "לחבק דולפין" (ספר ילדים),  "גברים בשינוי – בדרך לגבריות אחרת", (בהשתתפות ד"ר רבקה נרדי),  "מים גנובים – על גברים ובגידות".

היכרותי עם הזוג נרדי מתחילה מקשר מיוחד שיש לי מזה מספר שנים עם חן. חן, איש אמיץ ומעניין, המוכן לחשוף את רגשותיו ללא חשש, הזמין אותי להיפגש איתו, כי נראה לו שיכול להיות לנו מעניין ביחד! ומאז אנחנו נפגשים אחת לכמה זמן ל"שיחת גברים", שכמובן אינה עומדת בקריטריונים הגבריים הסטריאוטיפיים, וגולשת למחוזות הנפש והחיים. לאחרונה התרחב המעגל ושמחתי להכיר גם את רבקה – אישה חכמה, עתירת ניסיון ומאירת פנים – והתחלנו שלושתנו ביחד הרפתקה מקצועית מעניינת ומועילה, שעוד ידובר עליה. נעים לי להיות בקשר מקצועי ואישי עם אנשי מקצוע כה רציניים ומחויבים, שהם גם ידידותיים ואמיתיים.

* לכל שאר הפרגונים, לחצו כאן

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לרצות באמת – כמה זה קשה!

בתהליך חינוכי ארוך ולא הכרחי ילדים לומדים להדחיק את רצונותיהם הטבעיים. הם מתרגלים לְרַצות במקום לִרְצות. כאנשים מבוגרים אנחנו ממשיכים להדחיק את רצונותינו האמיתיים. כיצד נדע מה אנחנו באמת רוצים? וכיצד נצליח להרשות לעצמנו לבטא רצונות אלה? על כך ועוד במאמר.

בשבח ההתפטרות

התפטרות מתוך מחאה היא אחת משלושת סוגי התפטרות אפשריים. המתפטר חושב לא רק על עצמו, לחיות בשלום עם ערכיו ואמונותיו, אלא גם מבקש לתרום בדרך זאת לתהליך שינוי מערכתי, לאחר שנכשל להשיג זאת בדרכים אחרות. על התפטרות כמחאה מתפקידים בעבודה ומתפקידים חברתיים מגוונים, במאמר זה.