ויקטור צמח – רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.

פרגון חודש ינואר 2014 לויקטור צמח, רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ויקטור 12.13

ויקטור צמח, רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.  עובד עם ילדים, בוגרים וזוגות בתחום התנועה והמחול וביניהם: הריקודים הסלוניים והלטינייםוכן גם הטנגו הארגנטינאי וצורות מחול נוספות. פעילותו של ויקטור מתרכזת באזור המרכז והשרון בקבוצות, שיעורים פרטיים, סדנאות והופעות אמן.  כיום לומד בסמינר הקיבוצים, תואר ראשון בחינוך ומחול.

ויקטור התחיל את דרכו כרקדן ומתחרה מקצועי בתחום הריקודים הסלוניים בארץ ובחו"ל. משם המשיך ככוריאוגרף וכפרופורמר בהפקות שונות הקשורות כמעט כולן בריקוד הזוגי, ביניהן: "רוקדים עם כוכבים", "פטיט פלור" – מופע מוזיקלי, "פיטנגו" – מופע טנגו ארגנטינאי. מפיו: "התנועה היא בחירתו של הקיום, אנו נוצרים מתוך תנועת האוהבים ומשם אנו נעים".

אני מכיר את ויקטור מספר שנים כמורה בבית ספר "הנרקוד" לריקודים לטיניים וסלונים, ובעיקר כמדריך בלהקה ייצוגית של "הנרקוד", בה אני ובת זוגי משתתפים. מעבר לכך נוצר בינינו קשר חברי מיוחד, מהנה ומפרה, שבמסגרתו נפגשנו שעות רבות במשך שנתיים, יחד עם שריי גלב, מרצה ומנחה בכירה לזוגיות והורות במכון אדלר, ורקדנית, בשיתוף פעולה ייחודי שחיבר בין עולם הבמה, הפסיכולוגיה והרוח – SENSES. מעבר להערכתי הרבה את ויקטור כמורה מעולה וכמדריך נפלא שקידם אותי מאוד בלימוד הריקודים הלטיניים והסלוניים, אני חייב לויקטור תודה עמוקה על תרומתו הישירה והעקיפה לאושר בחיי: ההנאה שבהשתכללות בריקוד הזוגי וההגעה לשיאים חדשים של התרגשות. 

 * לכל שאר הפרגונים, לחצו כאן

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העוצמה הרכה של ניו זילנד

מהו סוד העוצמה הרכה (Soft Power) של ניו זילנד, וכיצד נוכל לאמצה לחיי היום-יום שלנו? על אחת הלמידות החשובות ביותר שלמד חיים עמית במסעו האחרון לניו זילנד.