ויקטור צמח – רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

פרגון חודש ינואר 2014 לויקטור צמח, רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.

ויקטור 12.13

ויקטור צמח, רקדן, כוריאוגרף ומחנך תנועתי.  עובד עם ילדים, בוגרים וזוגות בתחום התנועה והמחול וביניהם: הריקודים הסלוניים והלטינייםוכן גם הטנגו הארגנטינאי וצורות מחול נוספות. פעילותו של ויקטור מתרכזת באזור המרכז והשרון בקבוצות, שיעורים פרטיים, סדנאות והופעות אמן.  כיום לומד בסמינר הקיבוצים, תואר ראשון בחינוך ומחול.

ויקטור התחיל את דרכו כרקדן ומתחרה מקצועי בתחום הריקודים הסלוניים בארץ ובחו"ל. משם המשיך ככוריאוגרף וכפרופורמר בהפקות שונות הקשורות כמעט כולן בריקוד הזוגי, ביניהן: "רוקדים עם כוכבים", "פטיט פלור" – מופע מוזיקלי, "פיטנגו" – מופע טנגו ארגנטינאי. מפיו: "התנועה היא בחירתו של הקיום, אנו נוצרים מתוך תנועת האוהבים ומשם אנו נעים".

אני מכיר את ויקטור מספר שנים כמורה בבית ספר "הנרקוד" לריקודים לטיניים וסלונים, ובעיקר כמדריך בלהקה ייצוגית של "הנרקוד", בה אני ובת זוגי משתתפים. מעבר לכך נוצר בינינו קשר חברי מיוחד, מהנה ומפרה, שבמסגרתו נפגשנו שעות רבות במשך שנתיים, יחד עם שריי גלב, מרצה ומנחה בכירה לזוגיות והורות במכון אדלר, ורקדנית, בשיתוף פעולה ייחודי שחיבר בין עולם הבמה, הפסיכולוגיה והרוח – SENSES. מעבר להערכתי הרבה את ויקטור כמורה מעולה וכמדריך נפלא שקידם אותי מאוד בלימוד הריקודים הלטיניים והסלוניים, אני חייב לויקטור תודה עמוקה על תרומתו הישירה והעקיפה לאושר בחיי: ההנאה שבהשתכללות בריקוד הזוגי וההגעה לשיאים חדשים של התרגשות. 

 * לכל שאר הפרגונים, לחצו כאן

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מקורות

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אתגרים מגוונים בגילאים המבוגרים

במסע האחרון שלנו להרי הקווקז בגיאורגיה התחדד לי עד כמה חשובים אתגרים מגוונים בגילאים המבוגרים. בדרך כלל יש תחומים שקל יותר לאתגר את עצמנו בהם ויש תחומים שקשה יותר. במאמר נדונים תחומים אלה ומה כדאי לעשות בקשר לכך.

עוד באתר מנהיגות בחיים: