משובי מסיימי קורסי הדרכת הורים לילדים בגיל הרך באינטרנט

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

חלק ממשובי המשתתפים בקורסים השונים להדרכת הורים לילדים בגיל הרך באינטרנט

"אני אם יחידנית לילדה בת שנה ושמונה חודשים. היא החלה ב 3-4 חודשים האחרונים להתעקש על כל מיני דברים שהיא רוצה או לא רוצה. ההרצאות תרמו לי וגרמו לי להבין שאני חייבת לקחת מנהיגות עם כל הקושי, ויישמתי טיפים מתוך ההרצאות".

"נהניתי מאוד מהקורס. אני מוצאת את עצמי מספרת ומפרגנת וממליצה על הקורס ועליך בכל מקום בו אני נמצאת: בעבודה מול עמיתים למקצוע, מול מורות שאני עובדת איתן, מול חברות. אני מרגישה שזה חיזק אותי כאמא, גם מהמקום של לדעת שיש דברים שאני עושה טוב, וגם מהמקום של להבין למה אני מה שאני עושה הוא לא נכון. גם אם לא אצליח ליישם במאה אחוז, 80% זה טוב יותר ממה שהיה. הקורס הועבר בצורה עניינית ביותר, נעימה, הגישה שלך מבינה את הצופה ובאה ממנו, ולא בצורה מתנשאת… תודה לך!"

"ההרצאות היו מעולות. קראתי את כל ספריך מספר פעמים כך שהתוכן היה פחות חסר לי, אלא מה שחשוב היה השיתוף יחד עם בעלי שבפעם הראשונה פגש תכנים אלו. ההזדמנות להתנתק מהיום יום ולשבת ולחשוב על מה המטרות שלנו ואיך משיגים אותן הייתה חשובה מאוד עבורנו, וזה פתח משהו אצלנו כזוג… נהניתי מאוד להשתמש בפורום ולשמוע את דעתך… תודה רבה, באמת נהניתי ואני מרגישה שזה נתן לנו המון".

"תודה לך! על ההשקעה, הסבלנות במתן התשובות בפורום ובצ'ט ובכלל על הרעיון…"

"אני אמא מאוד פעילה וקוראת ספרות הדרכה על בסיס קבוע, ולכן לא הייתי בטוחה שיהיה לי מה להפיק מהקורס… אין ספק שהופתעתי בגדול. למדתי כל כך הרבה דברים פרקטיים ששינו אותי בתור אמא וזה כל כך משמעותי בעיני. וכמובן לעתיד לימד אותי שתמיד יש לי מה ללמוד ומה לחדש גם בהורות שלי. ועל כך, תודה לך מכל הלב. אשמח להירשם לקורס המשך".

"עקבתי אחרי הקורס יחד עם הבת שלי ועל כן אני מרשה לעצמי לתת משוב גם מקצועי וגם כסבתא!!! הקורס היה מעולה- מההיבט הטכני, האנושי ובעיקר בהיבט התכני מקצועי. הגישה המיוחדת שלך, שיש בה העצמה ולא האשמה, ייעוץ ולא כפייה והקשבה ולא הטפה ויחד עם זאת בהירות ועקביות של מסרים, מהווים בעיניי עוגן נפלא ומשמעותי להורים צעירים המתלבטים בסגנון ההורי שהם בונים. כסבתא אוסיף כי הצפייה בהרצאות אפשרה לי ולבת שלי לחזק שפה משותפת ולשוחח על תובנות והבנות ממקום של למידה ובכך לחזק עוד יותר את הקשר והתקשורת בינינו."

"הרשה לי להודות לך לך על הקורס המרענן והמדהים הזה שבזכותו הצלחתי להציב מטרות מסוימות ולהגיע אליהן. הקורס היה מחכים ומחדד מאוד".

"עדיין לא צפיתי בכל השעורים, אבל ממה שכן צפיתי מאוד נתרמתי. בעיקר מחשיבות הצבת המטרות בהורות  והחשיבות של היות ההורה דמות סמכותית בעלת כיוון ברור וכמנהיג של המשפחה."

"לשמחתי הספקתי לסיים לצפות בכל ההרצאות והן היו פשוט מצוינות! שוב תודה לך על קורס נפלא – למדתי המון!"

"תודה, אתה מעביר את התכנים בצורה מעניינת ומלמדת. כיף ללמוד ממך"

"היי חיים. הקורס מרתק ומעניין מאוד, בעלי ואני נהנים לצפות בו, לומדים הרבה ומוצאים את עצמנו מזדהים לא מעט עם הדוגמאות שאתה מציג… תודה רבה לך !"

"נתרמתי במיוחד מלמידת גישת המנהיגות ההורית שלימדה אותי מצד אחד לתת לילד את חופש הבחירה וההתפתחות האישית שלו, ומצד שני להיות סמכותית ולדעת איך לקבוע מסגרת נכונה בבית שתתאים בצורה הרמונית לכל שלבי ההתפתחות של הילד".

"לדעתי זהו הוא קורס חובה לכל הורה. השיעורים פשוט מעולים, הגישה הנלמדת היא נפלאה ואני אישית מתחברת אליה מאוד. חיים מעביר את הקורס ואת התכנים בצורה מעניינת, ובלי להכביר במילים – פשוט, קצר ולעניין!… הקורס זול בצורה שערורייתית לעומת איכות התוכן והערך הרב הניתנים בו".

"מאוד נהנינו מהנוחיות שבהשתתפות בקורס אינטרנטי, יתרונות שרלוונטיים מאוד עבור קהל היעד של הקורס. למדנו דברים חדשים ובחלק מהנושאים חידדת נקודות מוכרות. המלצנו לחבירנו!"

לפרטים ולהרשמה לקורס הקרוב באינטרנט להדרכת הורים לילדים בגיל הרך, לחצו כאן

אהבת? מוזמן לשתף

מקורות

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עוד באתר מנהיגות בחיים:

דילוג לתוכן