אריאלה קריחלי – מורה לשיעורי ריקוד לנשים

פרגון חודש אוקטובר 2014 לאריאלה קריחלי מורה לשיעורי ריקוד לנשים בירושלים. בסדנאות שנתיות לריקודים סלוניים ולטיניים נהניתי מאוד, יחד עם בת זוגי, מגישת ההוראה המיוחדת של אריאלה ובעלה, משה.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אריאלה קריחלי, מורה לשיעורי ריקוד לנשים בלבד.

תמונה אריאלה

עד לאחרונה ניהלה אריאלה במשך 9 שנים, יחד עם בעלה משה, את בית הספר לריקודים סלוניים Love2Dance, בירושלים. לאחרונה, לאחר שסיימה לנהל את בית הספר וללמד בו, החלה אריאלה ללמד נשים בלבד במסגרת פרטית בירושלים. אריאלה נהנית ללמד נשים, לראות אותן שמחות, נהנות, משפרות יכולות תנועה, קצב, גמישות, קואורדינציה וכושר גופני וכל זה עם מוזיקה מעולה בסגנון לטיני ועוד. חזונה של אריאלה הוא שכל אישה תוכל להביע את עצמה באמצעות הריקוד והתנועה, תרגיש נוח עם עצמה ועם גופה, תרשה לעצמה ליהנות, לרקוד, ותצא מהשיעור שמחה ואף מסוגלת להפיץ את  השמחה מסביבה. לפרטים נוספים: אריאלה קריחלי, 054-2014363.

את אריאלה ואת בעלה משה הכרתי, יחד עם בת זוגי, במסגרת השתלמויות ריקוד שנתיות  שקיים בית הספר לריקודים שאותו ניהלו, Love2Dance, יחד עם בית הספר לריקודים שבו אנחנו לומדים, הנרקוד. אחת לשנה, ובשנים האחרונות גם פעמיים בשנה, בדרך כלל על שפת הכנרת, נהנינו לחוות את גישת הלימוד המיוחדת של אריאלה ומשה. במקצועיות, ברוגע, בבהירות, ועם הרבה חם ואהבה, לימדו אותנו אריאלה ומשה סוגים שונים של ריקודים סלוניים ולטיניים. על אף שמדובר היה בסדנאות קצרות, חד פעמיות, תמיד הרגשנו מאוד מועצמים לאחר שיעור איתם: הרגשה של מסוגלות והתרוממות רוח. גם המפגשים איתם בין השיעורים השונים, בחדר האוכל ובהרקדות המגוונות, מלאו חם ואהבה רבים.

כל שנה, מספר ימים בשנה, אריאלה ומשה תרמו מאוד לאושרי האישי והזוגי, ועל כך אני מודה להם מאוד. צר לי שאריאלה ומשה בחרו להתפתח בחייהם כך שלא אוכל להמשיך ללמוד מהם ולהתעצם על ידם בהשתלמויות השנתיות הקסומות ההן, אך אני מאחל להם, כמובן, הצלחה רבה ואושר גדול בדרכם החדשה.

ולכל נשות ירושלים וסביבתה אני ממליץ לתפוש את מקומי וליהנות מיכולותיה המקצועיות והאישיות הנפלאות של אריאלה!

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מנהיגות נעדרת, משתלטת ונוכחת.

משבר נגיף הקורונה חשף שלושה סוגי מנהיגים: אלה שנעלמו, אלה שהשתלטו ואלה שנכחו. המאמר מפרט שלושה סוגי מנהיגות אלה, עם פירוט והרחבה של האחרון: מנהיגות נוכחת.

מנהיגות הורית בצל הקורונה ולאורה: כיצד נעזור לילדינו לחזור לשגרה שאינה שגרה?

מאמר וסרטון (על בסיס שידור חי בפייסבוק ב-3.5.2020) על השאלה הבוערת כיום להורים: כיצד לעזור לילדיהם הצעירים לחזור לשגרה שאינה שגרה, בעקבות הקלות משבר הקורונה. אתאר בתחילה את הקשיים הצפויים לילדים צעירים בחזרה לשגרה ממצבי טראומה, ומה משפיע על עוצמת קשיים אלה. בהמשך אתמקד בשתי מיומנויות עזרה רגשיות באמצעותן הורים יכולים לעזור לילדיהם להתמודד בצורה טובה עם החזרה לשגרה.

האם כדאי שילדים קטנים יפגשו עם סבתא וסבא, בלי לגעת?

הנזק הרגשי שעלול להיגרם לילדים קטנים אם יפגשו עם סבתא וסבא בלי לגעת אחד בשני, גדול מדי. מדוע? על סוגיה רגישה זאת במאמר קצר זה. כמו כן, על ארבעת עקרונות ההסבר לילדים מדוע אי אפשר להיפגש עם סבתא וסבא אלא מרחוק. מצורף גם קישור לסרטון בנושאים אלה.