נעמי יופר ויינשטוק – מאמנת פיזית ונפשית

פרגון חודש ספטמבר 2014 לנעמי יופר ויינשטוק, מאמנת פיזית ונפשית, שותפה ומאמנת בחברת "NRspirit, אימוני הצלחה", קרובת משפחה אהובה. מגשימת מטרות, אמא אמיצה ללוחם במבצע "צוק איתן".

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

תמונת מרתוןנעמי יופר ויינשטוק, מאמנת פיזית ונפשית, MA בחינוך, Bed בחינוך גופני, ניהלה במשך חמש שנים את קמפוס "שיאים", המרכז להסמכות בספורט באוניברסיטת תל אביב. יועצת ארגונית, מאמנת טריאתלון וריצה, מרתוניסטית ואולטרה-מרתוניסטית, טריאתלטית, מתחרה בתחרויות איש ברזל ומשתתפת במרוץ Trans Alp Run.

לפני כשנה הקימה נעמי עם שותף, את חברת "NRspirit אימוני הצלחה", במסגרתה עוסקת באימון קבוצות ריצה, אימונים אישיים, סדנאות הצלחה והרצאות. המיקוד בכל פעילויות החברה הוא בהנחלת ערכים ספורטיביים והקבלתם לחיים, וליווי עד להצלחה המבוקשת NOMIRONI@NRSPIRIT.CO.IL).

אחת הפעילויות המרגשות והמלמדות ביותר בחברה היא הדרכה, ליווי ואימון של קבוצת ילדים בעלי צרכים ייחודיים, שממנה אפשר ללמוד ולהקיש על כלל האוכלוסייה.

נעמי יופר ויינשטוק היא עבורי קודם כל קרובת משפחה אהובה, שחיינו הצטלבו ברגעים רבים של אושר וכאב, שמחה ועצב, התחדשות ואובדן. בשנים האחרונות אני עוקב בהתפעלות ובהערכה גדולים אחר השינויים המשמעותיים שהיא עושה בחייה, הן המקצועיים והן האישיים. עבור אנשים רבים, מטרות רבות ומשמעותיות שהם מציבים לעצמם עוברות עם השנים למגירת הפנטזיות; הם מוותרים עליהן, ועל עצמם. נעמי הייתה מורה במשך 20 שנים, עד שהחליטה שהגיע הזמן להתקדם, ועשתה זאת בכל מובן אפשרי: בחתירה, בדיווש, בריצה, בקריירה וגם בחיים האישיים. נעמי היא דוגמה חיה ורבת השראה להגשמת מטרות אישיות ומקצועיות בחיים, של אנשים בכלל ושל נשים בפרט.

נעמי יופר ויינשטוק היא גם אמא לשלושה בנים (23, 20, 15), שבתקופה האחרונה, במהלך מבצע "צוק איתן", חוותה שעות רבות של מתח וחרדה. בנה האמצעי, המשרת ביחידה מובחרת בחטיבת גולני, נלחם בעזה ואף נפצע קל במהלך הקרבות. גם כאן עקבתי בדאגה ובהשתהות אחר ההתמודדות האמיצה, העניינית, האופטימית, המחזקת לכל אורך הדרך של נעמי.

אני מקדיש פרגון זה גם לכל שאר האימהות האמיצות (וגם האבות שהם "אימהות"), שאמנם לא ישנות מדאגה בלילות אך ביום מוצאות כוחות, חרדות אך מעודדות.

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מנהיגות נעדרת, משתלטת ונוכחת.

משבר נגיף הקורונה חשף שלושה סוגי מנהיגים: אלה שנעלמו, אלה שהשתלטו ואלה שנכחו. המאמר מפרט שלושה סוגי מנהיגות אלה, עם פירוט והרחבה של האחרון: מנהיגות נוכחת.

מנהיגות הורית בצל הקורונה ולאורה: כיצד נעזור לילדינו לחזור לשגרה שאינה שגרה?

מאמר וסרטון (על בסיס שידור חי בפייסבוק ב-3.5.2020) על השאלה הבוערת כיום להורים: כיצד לעזור לילדיהם הצעירים לחזור לשגרה שאינה שגרה, בעקבות הקלות משבר הקורונה. אתאר בתחילה את הקשיים הצפויים לילדים צעירים בחזרה לשגרה ממצבי טראומה, ומה משפיע על עוצמת קשיים אלה. בהמשך אתמקד בשתי מיומנויות עזרה רגשיות באמצעותן הורים יכולים לעזור לילדיהם להתמודד בצורה טובה עם החזרה לשגרה.

האם כדאי שילדים קטנים יפגשו עם סבתא וסבא, בלי לגעת?

הנזק הרגשי שעלול להיגרם לילדים קטנים אם יפגשו עם סבתא וסבא בלי לגעת אחד בשני, גדול מדי. מדוע? על סוגיה רגישה זאת במאמר קצר זה. כמו כן, על ארבעת עקרונות ההסבר לילדים מדוע אי אפשר להיפגש עם סבתא וסבא אלא מרחוק. מצורף גם קישור לסרטון בנושאים אלה.