פרגון החודש: שלי פורפר-רוזן – מטפלת, מדריכת הורים ויועצת זוגית ומינית

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית. "משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים."

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מאת: חיים עמית, פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך, יועץ ארגוני

מחבר הספרים: הורים בטוחים בעצמם, מודן, 2012

הורים כמנהיגים, מודן, 2006  והורים כבני אדם, ספרית פועלים, 1997

מנהל אתרי האינטרנט: "עמית בעין החורש" ו"לומדים מהבית עם הפסיכולוג חיים עמית"

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית.

שלי

שלי מטפלת בקליניקה ברמת-השרון. מנהלת את תחום הורות צעירה במרכז הצעירים של עירית כפר סבא. מנהלת את קבוצת השינה הגדולה בפייסבוק 'המדריך לשינה מתוקה', שם היא מייעצת ללמעלה מ-5,000 הורים כיצד ללמד את ילדיהם להירדם ללא עזרה. כל זאת, ללא עלות, מתוך אג'נדה חברתית שהיא מאמינה בה שעל ייעוץ שינה לא צריך לשלם. שלי גם שותפה בחברת family time, המייצרת משחקים חינוכים לילדים והורים בליווי הדרכת הורים. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם שלי:

054-4909199, prshelly@gmail.com.

היכרותי עם שלי קצרה אך מרשימה. בתחילת 2014 פניתי לשלי, שלא הכרתי עדיין, והצעתי לה, כמנהלת תחום הורות צעירה בכפר סבא, לקיים בכפר סבא את קורס האינטרנט שלי להדרכת הורים לילדים בגיל הרך. שלי התלהבה מיד ונרתמה "להרים" את הפרויקט: במהירות, בנחישות, בשיתוף פעולה וביחסי אמון מלאים. זה לא היה ברור ומובן מאליו, שכן מדובר ברעיון חדשני, לא מוכח עדיין, שדורש חשיבה לא שגרתית, במיוחד במסגרות עירוניות. התלהבותה של שלי והתגייסותה המהירה והמלאה לכינון הקורס המשותף ולפרסומו היו לי חשובים מאוד, ועודדו את רוחי. משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים. תרומתה של שלי לשיפור הורותם של הורים נכבדה, ואף מבטיחה.

אני מאחל לשלי הצלחה רבה בכל מעשיה, ובטוח שרבים ישמחו ליהנות מיוזמותיה ומהדרכותיה.

 

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

העוצמה הרכה של ניו זילנד

מהו סוד העוצמה הרכה (Soft Power) של ניו זילנד, וכיצד נוכל לאמצה לחיי היום-יום שלנו? על אחת הלמידות החשובות ביותר שלמד חיים עמית במסעו האחרון לניו זילנד.