פרגון החודש: שלי פורפר-רוזן – מטפלת, מדריכת הורים ויועצת זוגית ומינית

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית. "משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים."

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית.

שלי

שלי מטפלת בקליניקה ברמת-השרון. מנהלת את תחום הורות צעירה במרכז הצעירים של עירית כפר סבא. מנהלת את קבוצת השינה הגדולה בפייסבוק 'המדריך לשינה מתוקה', שם היא מייעצת ללמעלה מ-5,000 הורים כיצד ללמד את ילדיהם להירדם ללא עזרה. כל זאת, ללא עלות, מתוך אג'נדה חברתית שהיא מאמינה בה שעל ייעוץ שינה לא צריך לשלם. שלי גם שותפה בחברת family time, המייצרת משחקים חינוכים לילדים והורים בליווי הדרכת הורים. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם שלי:

054-4909199, prshelly@gmail.com.

היכרותי עם שלי קצרה אך מרשימה. בתחילת 2014 פניתי לשלי, שלא הכרתי עדיין, והצעתי לה, כמנהלת תחום הורות צעירה בכפר סבא, לקיים בכפר סבא את קורס האינטרנט שלי להדרכת הורים לילדים בגיל הרך. שלי התלהבה מיד ונרתמה "להרים" את הפרויקט: במהירות, בנחישות, בשיתוף פעולה וביחסי אמון מלאים. זה לא היה ברור ומובן מאליו, שכן מדובר ברעיון חדשני, לא מוכח עדיין, שדורש חשיבה לא שגרתית, במיוחד במסגרות עירוניות. התלהבותה של שלי והתגייסותה המהירה והמלאה לכינון הקורס המשותף ולפרסומו היו לי חשובים מאוד, ועודדו את רוחי. משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים. תרומתה של שלי לשיפור הורותם של הורים נכבדה, ואף מבטיחה.

אני מאחל לשלי הצלחה רבה בכל מעשיה, ובטוח שרבים ישמחו ליהנות מיוזמותיה ומהדרכותיה.

 

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מקורות

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

למדתי בהרי הדולומיטים למצוא את השונה בדומה.

נראה שהנטייה לתפוש את הדמיון בין דברים חזקה יותר מהיכולת לתפוש את השוני ביניהם. ובכל זאת, בהרי הדולומיטים למדתי למצוא את השונה בדומה. הבנתי שלשם כך נדרשים לפחות שלושה תנאים: להישאר עם הדבר המשעמם, להתבונן בתשומת לב ובסבלנות במה שנראה כדומה, ולשנות את התפישה המוקדמת הרואה רק את הדומה.

עוד באתר מנהיגות בחיים: