פרגון החודש: שלי פורפר-רוזן – מטפלת, מדריכת הורים ויועצת זוגית ומינית

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית. "משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים."

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מאת: חיים עמית, פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך, יועץ ארגוני

מחבר הספרים: הורים בטוחים בעצמם, מודן, 2012

הורים כמנהיגים, מודן, 2006  והורים כבני אדם, ספרית פועלים, 1997

מנהל אתרי האינטרנט: "עמית בעין החורש" ו"לומדים מהבית עם הפסיכולוג חיים עמית"

שלי פורפר-רוזן מטפלת MA, מדריכת הורים אדלריאנית ויועצת זוגית ומינית.

שלי

שלי מטפלת בקליניקה ברמת-השרון. מנהלת את תחום הורות צעירה במרכז הצעירים של עירית כפר סבא. מנהלת את קבוצת השינה הגדולה בפייסבוק 'המדריך לשינה מתוקה', שם היא מייעצת ללמעלה מ-5,000 הורים כיצד ללמד את ילדיהם להירדם ללא עזרה. כל זאת, ללא עלות, מתוך אג'נדה חברתית שהיא מאמינה בה שעל ייעוץ שינה לא צריך לשלם. שלי גם שותפה בחברת family time, המייצרת משחקים חינוכים לילדים והורים בליווי הדרכת הורים. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם שלי:

054-4909199, prshelly@gmail.com.

היכרותי עם שלי קצרה אך מרשימה. בתחילת 2014 פניתי לשלי, שלא הכרתי עדיין, והצעתי לה, כמנהלת תחום הורות צעירה בכפר סבא, לקיים בכפר סבא את קורס האינטרנט שלי להדרכת הורים לילדים בגיל הרך. שלי התלהבה מיד ונרתמה "להרים" את הפרויקט: במהירות, בנחישות, בשיתוף פעולה וביחסי אמון מלאים. זה לא היה ברור ומובן מאליו, שכן מדובר ברעיון חדשני, לא מוכח עדיין, שדורש חשיבה לא שגרתית, במיוחד במסגרות עירוניות. התלהבותה של שלי והתגייסותה המהירה והמלאה לכינון הקורס המשותף ולפרסומו היו לי חשובים מאוד, ועודדו את רוחי. משהכרתי יותר את שלי למדתי שתכונות אלה מאפיינות אותה גם בשאר מישורי הפעולה שלה: אוהבת ליזום, פועלת בצורה יצירתית, רוצה ללמוד ולהשתפר בכל תחומי העשייה שלה, נהנית לשתף פעולה בלבביות, כנה עם עצמה ועם אחרים. תרומתה של שלי לשיפור הורותם של הורים נכבדה, ואף מבטיחה.

אני מאחל לשלי הצלחה רבה בכל מעשיה, ובטוח שרבים ישמחו ליהנות מיוזמותיה ומהדרכותיה.

 

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

סוף המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

לרצות באמת – כמה זה קשה!

בתהליך חינוכי ארוך ולא הכרחי ילדים לומדים להדחיק את רצונותיהם הטבעיים. הם מתרגלים לְרַצות במקום לִרְצות. כאנשים מבוגרים אנחנו ממשיכים להדחיק את רצונותינו האמיתיים. כיצד נדע מה אנחנו באמת רוצים? וכיצד נצליח להרשות לעצמנו לבטא רצונות אלה? על כך ועוד במאמר.

בשבח ההתפטרות

התפטרות מתוך מחאה היא אחת משלושת סוגי התפטרות אפשריים. המתפטר חושב לא רק על עצמו, לחיות בשלום עם ערכיו ואמונותיו, אלא גם מבקש לתרום בדרך זאת לתהליך שינוי מערכתי, לאחר שנכשל להשיג זאת בדרכים אחרות. על התפטרות כמחאה מתפקידים בעבודה ומתפקידים חברתיים מגוונים, במאמר זה.