שלושה על פרק ב' – אתגרי הזוגיות וההורות בפרק ב' מזווית ראייה אישית ומקצועי

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

הרצאה מיוחדת, אישית ומקצועית כאחת, ליועצות על קונפליקטים שכיחים בהתמודדות בין בני הזוג בפרק ב' ובינם לבין ילדיהם, עם התמקדות בקשייהם של בני הזוג לכונן זוגיות חדשה, וכן בהתמודדותם שלהם ושל ילדיהם עם הקשיים בקשר עם מערכת החינוך.

בשנים האחרונות עלה באפן דרמטי מספר המשפחות המורכבות בישראל (פרק ב', פרק ג' ועוד). שלושתנו  –  הפסיכולוג חיים עמית, ד"ר רבקה נרדי (סופרת ומטפלת אישית וזוגית), ד"ר חן נרדי (מטפל אישי וזוגי)  –  חווינו את פרק ב בדרכים שונות:  חיים עמית התאלמן ונמצא בזוגיות חדשה, רבקה נרדי נישאה לאחר גירושיה לרווק שאלו הנישואין הראשונים שלו, וחן נרדי, רווק שנישא לגרושה ואם לילדה בת חמש.

כמטפלים התמחינו בטיפול בפרק ב' ונשמח לחלוק עימכם את התובנות האישיות והמקצועיות שלנו בהתמודדות עם אתגרי הזוגיות וההורות בפרק ב'.

בהרצאתנו נתייחס למספר קונפליקטים שכיחים בהתמודדות בין בני הזוג בפרק ב' ובינם לבין ילדיהם. נתמקד בקשייהם של בני הזוג לכונן זוגיות חדשה, וכן בהתמודדותם שלהם ושל ילדיהם עם הקשיים בקשר עם מערכת החינוך.

ההרצאה תהיה בנויה משיתוף בתובנות אישיות של "האלמן", "הגרושה" ו"הרווק", משחק תפקידים והבנות מקצועיות. יינתן זמן לשאלות היועצות, וכדאי להגישן מראש.

* לפרטים על הרצאה זאת ולהזמנה אפשר להתקשר לחן נרדי, 0506702727 chen-nardi@bezeqint.net

* לדוגמה ליום עיון בנושא פרק ב' המיועד יותר לקהל הרחב לחצו כאן.

* לדוגמה ליום עיון בנושא פרק ב' המיועד יותר לאנשי מקצוע לחצו כאן.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עוד באתר מנהיגות בחיים: