המפגש בין ההורה שבתוכי לבין ההורה שמולי – על המפגש של אנשי מקצוע בגיל הרך עם הורים

הרצאה מרתקת על איכות הקשר בין אנשי מקצוע בגיל הרך לבין ההורים. ההרצאה מיועדת לגננות, עוזרות גננות, מטפלות מעון, סייעות, מנהלות בגיל הרך, אחיות, עוס"ים, פסיכולוגים.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הרצאה מרתקת לאנשי מקצוע על איכות הקשר בין אנשי מקצוע בגיל הרך לבין ההורים וכיצד לשפרו. בתחילת ההרצאה תתואר גישה מנהיגותית של "ראש גדול" לתפישה הקשר עם הורים בגיל הרך. גישה זאת מבוססת על שילוב בין מחויבות גבוהה למטרות ראויות לבין שליטה מעולה במיומנויות מנהיגות מתאימות. כחלק מגישה זאת יוצגו מטרות חינוכיות אפשרויות לקשר של אנשי מקצוע בגיל הרך עם הורים. בהמשך יושם דגש על מיומנות מנהיגות אחת, ניהול דיאלוג, ההכרחית למפגש מוצלח עם הורים. תוצג הטענה שדיאלוג חיצוני מוצלח מבוסס על דיאלוג פנימי משובח, ותותווה הדרך לגיוס ההורה הפנימי המקבל והתומך אצל אנשי המקצוע ונטרול ההורה הפנימי השיפוטי והביקורתי. ההנחה היא שככל שאיש המקצוע יקבל את ההורה ויגלה כלפיו אמפתיה, כך תשתפר איכות התקשורת עם ההורה.

ההרצאה מיועדת לגננות, עוזרות גננות, מטפלות מעון, סייעות, מנהלות בגיל הרך, אחיות, עוס"ים, פסיכולוגים.  

אורך ההרצאה כשעה וחצי, והיא כוללת מצגת, שמשולבים בה קטעי וידיאו להמחשה (נא להכין מקרן, מסך וחיבור רמקול למחשב נייד). ההרצאה אינה מוגבלת מבחינת מספר המשתתפים.

סוף המאמר

הזמינו הרצאה

להזמנת הרצאות בנושאי הורות, משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

הרצאות נוספות שיכולות לעניין אותך:

התפתחות זוגית במימד הזמן

מה מפתח זוגיות וכיצד אפשר להתפתח בזוגיות? בהרצאה מרתקת, מרגשת ומלמדת משתף חיים עמית את מה שלמד מניסיונו המקצועי והאישי בהקשר של התפתחות זוגית. בהרצאה מוצגות שלוש דרכים