להתחיל מחדש נכון – עבודה עם משפחות בפרק ב' בחיים

סדנה חוויתית ועיונית כאחת לאנשי מקצוע בתחומי הטיפול והייעוץ בנושא עבודה עם הורים וילדים הנמצאים בפרק ב׳ בחיים.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השתלמות של יום, יומיים או שלושה ימים (בהתאם לצרכים וליכולות) המיועדת לאנשי מקצוע העובדים עם ילדים והורים במשפחות בפרק ב'.

יותר ויותר אנו נפגשים בעבודתנו בהורים וילדים הנמצאים בפרק ב׳ בחיים, כלומר חיים במשפחה מורכבת/מחוברת, בין אם על רקע גירושין ובין אם על רקע אלמנות בפרק א' שלהם. מהם התהליכים האופייניים למשפחות בפרק ב׳? מהם הקונפליקטים השכיחים בין בני הזוג ובינם לבין ילדיהם במשפחות אלה? מהן הטעויות האופייניות של הורים ובני זוג בפרק ב', שעלולות להביא להתפרקות המשפחה החדשה? מהן דרכי הטיפוח הייחודיות בפרק ב' שבכוחן להביא לשגשוגו של תא משפחתי מורכב זה? מהן האסטרטגיות הטיפוליות שצריכות להנחות אותנו בעבודה עם הורים ועם ילדים בפרק ב'? מהם הכלים הטיפוליים שכדאי להיעזר בהם במיוחד בעבודה עם משפחות מחוברות? אלה השאלות העיקריות בהן תעסוק ההשתלמות.

בהשתלמות ייעשה שילוב של למידה עיונית יחד עם שיתוף של חוויות וידע אישיים, תיאורי טיפולים, התנסויות אישיות וקבוצתיות ומשחקי תפקיד.

 

סוף המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הזמינו הרצאה

להזמנת הרצאות בנושאי הורות, משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

הרצאות נוספות שיכולות לעניין אותך:

התפתחות זוגית במימד הזמן

מה מפתח זוגיות וכיצד אפשר להתפתח בזוגיות? בהרצאה מרתקת, מרגשת ומלמדת משתף חיים עמית את מה שלמד מניסיונו המקצועי והאישי בהקשר של התפתחות זוגית. בהרצאה מוצגות שלוש דרכים