מקומם של סבתות וסבים בגידול הנכדים

הרצאה דיגיטלית של הפסיכולוג חיים עמית להורים לילדים בגיל הרך

20 דקות הרצאה

כלים ופתרונות מעשיים

ליווי אישי בפורום

עלות ההרצאה: 30 ש"ח

להרשמה וצפייה בהרצאה

  • checked (1)Created with Sketch. הרצאות מקצועיות
  • checked (1)Created with Sketch. ליווי אישי
  • checked (1)Created with Sketch. גישה מאוזנת
  • checked (1)Created with Sketch. פיתרון בעיות
  • checked (1)Created with Sketch. כלים מעשיים
  • checked (1)Created with Sketch. צפייה מכל מקום
title_icon_1Created with Sketch.

מהי גישת המנהיגות ההורית?

גישת המנהיגות ההורית פותחה על ידי הפסיכולוג חיים עמית. זוהי גישה מעשית ומאוזנת להתמודדות עם גידול ילדים, המשלבת ידע פסיכולוגי בהורות ובהתפתחות הילד, על בסיס ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים. במסגרת ההרצאה תקבלו דוגמאות מעשיות ותיאורי מקרים, וכן רעיונות מעשיים להתמודדות יעילה יותר בהורות. ההשתתפות בהרצאה תורמת להעלאת הביטחון העצמי של המשתתפים כהורים, מגדילה את יכולתם להוביל תהליכים חינוכיים בבית ומשפרת בצורה משמעותית את איכות היחסים במשפחה. במהלך הקורס ירכשו המשתתפים כלים הן להתמודדות עם בעיות בגידול ילדים והן כדי למנוע היווצרות בעיות כאלה.

title_icon_2Created with Sketch.

מה תקבלו במסגרת ההרצאה?

ההרצאה בת כ-20 ד' מבוססת על גישה ייחודית, מעשית ומאוזנת להורות: גישת המנהיגות ההורית. גישה זו פותחה על ידי חיים עמית, על בסיס ניסיון רב שנים בעבודה עם הורים בכל הגילאים. ההרצאה מוגשת בצורה מעניינת ו”בגובה העיניים”, משלבת ידע פסיכולוגי, דוגמאות מעשיות ותיאורי מקרים, ורעיונות מעשיים להתמודדות.

title_icon_3Created with Sketch.

צפייה בכל מקום ובכל זמן

מרגע שנרכשה ההרצאה ניתן לצפות בה ללא הגבלת שעה או מקום למשך שלושה חודשים. כמו כן ניתן לצפות בהרצאות ולהתכתב בפורום האינטרנטי מכל מכשיר שתבחרו (מחשב נייד, טאבלט או סלולארי). בכל מקרה של בעיה המתעוררת במהלך תהליך הרכישה ובקורס עצמו ניתן לפנות ישירות לחיים עמית בכתובת הדוא"ל amithaimp@gmail.com

title_icon_4Created with Sketch.

עולות לכם שאלות במהלך הצפייה?

רוצים לקרוא על התמודדות של הורים אחרים או לשתף בהתמודדות שלכם? תוכלו להתחבר בכל עת לפורום האינטרנטי של הקורס אשר מלווה ע״י הפסיכולוג חיים עמית. בפורום תוכלו לשאול שאלות (גם באופן אנונימי), להתייעץ ולקרוא שאלות ותובנות של משתתפים אחרים בקורס.

title_icon_5Created with Sketch.

קצת על הפסיכולוג חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך, יועץ ארגוני, ממומחי ההורות המובילים בארץ. חיים עמית הוא מרצה מבוקש, מחבר רבי מכר בהדרכת הורים: הורים כבני אדם, הורים כמנהיגים, הורים בטוחים בעצמם. חיים עמית הוא אבא לשלושה ילדים וסבא לחמישה נכדים.

הירשמו וקבלו גישה מיידית לקורס