השפעת מנהיגות הורית והיעדרה על התנהגות ילדים בגן

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

הרצאה לגננות ולמטפלות העוסקת בהשפעה החיובית של מנהיגות הורית במשפחה על התנהגות ילדים בגן, וכן בהשפעה השלילית שנוצרת עקב העדר מנהיגות כזו.

הרצאה לגננות ולמטפלות העוסקת בהשפעה החיובית של מנהיגות הורית במשפחה על התנהגות ילדים בגן, וכן בהשפעה השלילית שנוצרת עקב העדר מנהיגות כזו. בתחילת ההרצאה יתואר חוסר האונים שהורים חווים בתקופתנו בהתמודדות עם ילדיהם, והתגובות הלא יעילות שלהם במצב זה. בהמשך תוגדר מהי מנהיגות הורית ראויה ותפורטנה שבע מיומנויות מנהיגות הורית. הרצאה תתמקד בתיאור שלוש דוגמאות של השפעת מנהיגות הורית על תחומי התנהגות ילדים בגן: הילד עם עצמו – אותנטיות, הילד עם ילדים אחרים – חוסן נפשי, הילד עם הגננת – משמעת. ההרצאה תלווה במספר סרטוני וידיאו להמחשה.

אורך ההרצאה כשעה-שעה וחצי, היא כוללת מצגת, ובה משולבים קטעי וידיאו להמחשה (נא להכין מקרן, מסך וחיבור רמקול למחשב נייד). ההרצאה אינה מוגבלת מבחינת מספר המשתתפים.

אהבת? מוזמן לשתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מנהיגות נוכחת בארגונים – סדנה

בארגונים מודרניים מנהלים נדרשים להיות מנהיגים, כאלה שמובילים אנשים להשגת משימות לא על ידי סמכות פורמאלית אלא באמצעות מקורות כוח אישיים. בסדנה מרתקת זאת ילמד באופן מעשי ויסודי סגנון מנהיגות הנקרא "מנהיגות נוכחת", בהיותו מאוזן ומאזן בין החלקים ה"קשים" של מנהיגות לבין החלקים ה"רכים" שלה. 

עוד באתר מנהיגות בחיים: