לגלות את הקוסם הפנימי: שילוב קסמים בטיפול ובהדרכה (הרצאה)

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

הרצאה מחדשת ורבת קסם על אפשרויות שונות לשילוב קסמים פשוטים בטיפול ובהדרכה של מבוגרים ושל ילדים. בהרצאה יובאו תיאורי מקרים מעשיים וכן יודגמו מספר קסמים פשוטים.

הרצאה מחדשת ורבת קסם על אפשרויות שונות לשילוב קסמים פשוטים בטיפול ובהדרכה של מבוגרים ושל ילדים. בתחילת ההרצאה יוצג דימוי הקוסם כדימוי מעצים רב עוצמה, ותוסבר המשמעות המיוחדת, הפסיכולוגית, של קסם, השונַָה מהתפישה הפופולרית שלו.

ההרצאה תתמקד בשני השימושים העיקריים של קסמים בטיפול ובהדרכה: גילוי הקוסם הפנימי של המטופל והמחשת מסרים פסיכולוגיים חשובים בנקודות מפתח בטיפול. תיעשה הבחנה בין שימוש בקסמים בעבודה עם ילדים לבין שימוש בקסמים בעבודה עם מבוגרים. בהרצאה יובאו תיאורי מקרים מעשיים וכן יודגמו מספר קסמים פשוטים.

ההרצאה מיועדת לאנשי מקצוע מתחומי הייעוץ, ההדרכה והטיפול העובדים עם ילדים ועם מבוגרים במסגרות מגוונות, והיא אינה מוגבלת מבחינת מספר המשתתפים.

אהבת? מוזמן לשתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תקווה יוצרת מציאות – הרצאה

הרצאה מחדשת ורבת השראה על כוחה של התקווה לייצר מציאות אישית וחברתית טובה יותר. ההרצאה תתמקד בכוחה של תקווה לעזור בהשגת יעדים משמעותיים, כי התקווה שאנו מקווים היא גם המטרה אליה אנחנו מכוונים. ההרצאה מבוססת על התנסות אישית במסע בויטנאם ובקמבודיה בפרוץ מלחמה חרבות ברזל, אוקטובר 2023.

חיזוק ביטחון עצמי של ילדים באמצעות לימוד קסמים – סדנת למידה לאנשי מקצוע

סדנה חוויתית, מחדשת ומעשירה, שמטרתה ללמד אנשי מקצוע כיצד לחזק את ביטחונם העצמי של ילדים באמצעות לימוד קסמים פשוטים. הסדנה מיועדת לאנשי מקצוע בתחומי הייעוץ, הטיפול וההדרכה, מאמנים אישיים, מנחי קבוצות. הסדנה תועבר במשותף על ידי  אוֹרי אשכנזי, קוסם, מנטליסט ומאמן; וחיים עמית, פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

העצמת אנשים באמצעות קסמים – הרצאה חוויתית משותפת של קוסם ופסיכולוג

הרצאה חוויתית, מחדשת ומעשירה המיועדת לאנשי מקצוע בתחומי הייעוץ, הטיפול וההדרכה, כמו גם לקוסמים, ולכל מי שמתעניין בנושא. בהרצאה משותפת ישתפו הקוסם אוֹרי אשכנזי והפסיכולוג חיים עמית מנסיונם בהעצמת אנשים באמצעות קסמים.

עוד באתר מנהיגות בחיים:

דילוג לתוכן