לגלות את הקוסם הפנימי: שילוב קסמים בטיפול ובהדרכה (הרצאה)

נכתב על ידי חיים עמית

פסיכולוג חינוכי, מטפל משפחתי מוסמך ויועץ ארגוני.

הרצאה מחדשת ורבת קסם על אפשרויות שונות לשילוב קסמים פשוטים בטיפול ובהדרכה של מבוגרים ושל ילדים. בהרצאה יובאו תיאורי מקרים מעשיים וכן יודגמו מספר קסמים פשוטים.

הרצאה מחדשת ורבת קסם על אפשרויות שונות לשילוב קסמים פשוטים בטיפול ובהדרכה של מבוגרים ושל ילדים. בתחילת ההרצאה יוצג דימוי הקוסם כדימוי מעצים רב עוצמה, ותוסבר המשמעות המיוחדת, הפסיכולוגית, של קסם, השונַָה מהתפישה הפופולרית שלו.

ההרצאה תתמקד בשני השימושים העיקריים של קסמים בטיפול ובהדרכה: גילוי הקוסם הפנימי של המטופל והמחשת מסרים פסיכולוגיים חשובים בנקודות מפתח בטיפול. תיעשה הבחנה בין שימוש בקסמים בעבודה עם ילדים לבין שימוש בקסמים בעבודה עם מבוגרים. בהרצאה יובאו תיאורי מקרים מעשיים וכן יודגמו מספר קסמים פשוטים.

ההרצאה מיועדת לאנשי מקצוע מתחומי הייעוץ, ההדרכה והטיפול העובדים עם ילדים ועם מבוגרים במסגרות מגוונות, והיא אינה מוגבלת מבחינת מספר המשתתפים.

אהבת? מוזמן לשתף

מקורות

לצפייה במצגת בסיסית של ההרצאה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לקרוא עוד?

לקבלת טיפים ומידע בנושאי משפחה, חינוך, קהילה וארגונים השאירו פרטים:

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מנהיגות הורית במעבר מפרק א' לפרק ב'

בהרצאה זאת להורים ולאנשי מקצוע תוצג בתחילה הטעות העיקרית שעושים הורים במעבר מפרק א' לפרק ב': למהר. במרכז ההרצאה יוצג בפירוט עקרון האיטיות, שיעזור להורים להנהיג נכון את משפחותיהם במעבר מורכב זה בחיים.

עוד באתר מנהיגות בחיים:

דילוג לתוכן